Nasze położne

położna WIZK, uśmiechnięta kobieta

mgr Katarzyna Domeradzka

położna, specjalista ds. pielęgniarstwa ginekologiczno-położniczego

Ze szpitalem ginekologiczno-położniczym przy ul. Inflanckiej 6 związana od 2018 r, gdzie rozpoczęła swoją przygodę w zawodzie jako położna. Jak sama przyznaje, praca z kobietą w tak ważnym dniu, jak narodziny dziecka, niesie ze sobą wiele ciepłych emocji, pozytywnej energii i satysfakcji.  Obejmując swoją opieką pacjentki stara się zrozumieć i sprostać ich oczekiwaniom oraz otoczyć je należytą opieką, by w bezpieczny sposób przeprowadzić je przez drogę jaką jest poród.


położna WIZK, uśmiechnięta kobieta w okularach, długie włosy

Alina Jarzębska

położna, specjalista ds. pielęgniarstwa ginekologiczno-położniczego, Instruktor Szkoły Rodzenia

Pracę zawodową rozpoczęła w 2001 r. Pracowała jako położna w Wielkiej Brytanii, gdzie nauczyła się indywidualnego podejścia do kobiety rodzącej. Wykorzystywanie pozycji wertykalnych, immersji wodnej, motywowanie podczas porodu oraz zapewnienie rodzącej poczucia bezpieczeństwa to dla położnej Aliny priorytet. W Warszawskim Instytucie Zdrowia Kobiet opiekuje się również pacjentkami angielskojęzycznymi. Jeśli jesteś zainteresowana porodem z indywidualna opieką, zapraszamy do kontaktu: tel. 506 966 766.


położna WIZK, kobieta w fioletowym stroju

mgr Katarzyna Bukowska

położna

Jest absolwentką studiów licencjackich i magisterskich (kierunek: położnictwo) na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. W WIZK pracuje od 2016 roku. Do pracy z rodzącą podchodzi z profesjonalizmem oraz pozytywną energią. Dokłada wszelkich starań, aby zapewnić każdej pacjentce i jej dziecku wysoki standard opieki, bezpieczeństwo oraz wsparcie.

 


Uśmiechnięta kobieta w niebieskiej bluzce, pozująca do zdjęcia.

mgr Marta Piątkowska

położna

Dyplom położnej uzyskała ponad 30 lat temu. Jak sama mówi bycie położną to jej pasja. Ukończyła studia magisterskie na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym i stale podnosi swoje kwalifikacje. Lubi kontakt z pacjentką, prowadzi zajęcia w Szkole Rodzenia. Jest promotorką porodów metodą Guillarme, czyli z wykorzystaniem gwizdka. Prywatnie szczęśliwa mężatka i mama trzech dorosłych synów. Uwielbia czytać książki i pracować w ogrodzie. Właścicielka dwóch psów i kota. Marta Piątkowska świadczy usługi prywatnej opieki porodowej w WIZK: 608-609-615.


położna WIZK, kobieta z blond włosami w czerwonym stroju

mgr Julia Wronowska-Podgórska

położna, specjalista ds. pielęgniarstwa ginekologiczno-położniczego

Ukończyła studia magisterskie na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Praca na sali porodowej to jej pasja. Regularnie stara się rozwijać wiedzę uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. W opiece nad rodzącą podąża za jej wyborami oraz buduje relację. Jest otwarta na wszelkie pomysły, troskliwa i pełna uśmiechu 🙂 Prywatnie uwielbiam kuchnię azjatycką oraz czytanie. 

 


kobieta z długimi włosami, uśmiechnięta

mgr Magdalena Pionke

położna, specjalista ds. pielęgniarstwa ginekologiczno-położniczego

Spokojna, ciepła i empatyczna. Traktuje każdą pacjentkę z szacunkiem oraz przyjaźnią. Praca na Bloku Porodowym jest jej pasją. Dyżuruje również na Oddziale Patologii Ciąży, Oddziale Położniczym (w salach poporodowych) oraz sali pooperacyjnej Warszawskiego Instytutu Zdrowia Kobiet. Prywatnie miłośniczka zwierząt domowych, szczególnie psów. Właścicielka Bluma, wesołego schroniskowego kundelka.


ikona

Agnieszka Chrząstowska

położna

Położna z 12 letnim stażem pracy w warszawskich salach porodowych. Absolwentka Collegium Mazovia. Położnictwo jest jej pasją. Wsłuchuje się w potrzeby pacjentek, zapewniając indywidualne i profesjonalne podejście do porodu. Prowadzi porody aktywnie z wykorzystaniem pozycji wertykalnych. Dąży do tego, aby każda kobieta czuła się wolna i była świadoma swego ciała. Prywatnie miłośniczka zwierząt, entuzjastka podróży i książek.
Agnieszka Chrząstowska świadczy usługi prywatnej opieki porodowej w WIZK: tel. 883 327 608


ikona

Iwona Jaworska

położna, specjalista ds. pielęgniarstwa ginekologiczno-położniczego

Położna z ponad 15 letnim stażem pracy. Absolwentka Wydziału Psychologii i Pedagogiki oraz Promocji Zdrowia Uniwersytetu Warszawskiego, Instruktorka Szkoły Rodzenia. Aktywnie uczestniczy w najważniejszych konferencjach i sympozjach z zakresu położnictwa, edukacji, opieki nad matką i dzieckiem. W swojej pracy skupia się na indywidualnym podejściu do pacjentki i zapewnieniu jej opieki na najwyższym poziomie. Życiową pasją Iwony jest towarzyszenie rodzicom w najważniejszym i najszczęśliwszym momencie życia, jakim jest narodzenie dziecka.
Iwona Jaworska świadczy usługi prywatnej opieki porodowej w WIZK: tel. 600 313 232.


ikona

mgr Joanna Pałczyńska

położna, specjalista ds. pielęgniarstwa ginekologiczno-położniczego

Położna z 16-letnim stażem pracy. Specjalistka w dziedzinie pielęgniarstwa ginekologiczno-położniczego. Swoje obowiązki wykonuje przede wszystkim z myślą o pacjentce i jej rodzinie. Zapewnia profesjonalne, indywidualne i empatyczne podejście dla każdej kobiety. Zwolenniczka porodów aktywnych z wykorzystaniem imersji wodnej i pozycji wertykalnych.
Joanna Pałczyńska świadczy usługi prywatnej opieki porodowej w WIZK: tel. 698 994 064.


ikona

Marzena Gogacz

położna

Absolwentka Szkoły Wrocławskiej. Długoletnie doświadczenie zawodowe zdobywała w warszawskich salach porodowych. Jej nadrzędnym celem jest zapewnienie każdej rodzącej wsparcia i bezpieczeństwa, aby poród  był wyjątkowym i najpiękniejszym dniem w życiu rodziców.


ikona

Mariola Skowera

położna, specjalista ds. pielęgniarstwa ginekologiczno-położniczego

Od początku swojej pracy zawodowej związana ze szpitalem przy ul. Inflanckiej. Pracując w Bloku Porodowym, stara się zapewnić kobiecie bezpieczeństwo, komfort i szacunek. Na co dzień właścicielka kota Mandaryny. Wolny czas poświęca rodzinie i podróżom.


ikona

mgr Katarzyna Grzelczyk

położna, specjalista ds. pielęgniarstwa ginekologiczno-położniczego

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, kierunek położnictwo. Położna z 15-letnim stażem pracy na Bloku Porodowym szpitala przy Inflanckiej. Pełna zaangażowania w pracę z rodzącą. Szanuje potrzeby kobiet i stara się, aby każda pacjentka czuła się bezpiecznie. Prywatnie mama trzech chłopców.