Rodzę tutaj!

szkoła rodzenia, ćwiczące kobiety opierają się o duże gimnastyczne piłki

Planujesz poród w Warszawskim Instytucie Zdrowia przy ul. Inflanckiej 6? Poznaj bliżej miejsce, w którym na świat przyjdzie Wasze dziecko. Taką możliwość dają organizowane raz w miesiącu spacery po szpitalu. W rolę przewodniczki wciela się położna Adriana Poryszewska, która koordynuje prace Bloku Porodowego. 

Podczas spaceru przyszłe mamy oglądają sale porodowe, mogą porozmawiać z położnymi pracującymi na Bloku Porodowym oraz przyglądają się funkcjonowaniu Oddziału Położniczego. Wcześniejsza wizyta w szpitalu jest ważna i warto z takiej możliwości skorzystać, ponieważ wizyta w szpitalu przed porodem pomaga rozwiać wszystkie wątpliwości oraz uzyskać odpowiedzi na nurtujące młodych rodziców pytania. Każdy spacer rozpoczyna się w holu Wejścia Głównego. Następnie uczestniczki poznają przyszpitalną przychodnię oraz udają się w towarzystwie położnej na II piętro, gdzie znajduje się Blok Porodowy oraz Oddział Położniczy.

Terminy spacerów po Bloku Porodowym w 2023 roku

  • 3 sierpnia
  • 6 września
  • 4 października
  • 8 listopada
  • 6 grudnia

Spacery rozpoczynają się o godzinie 12.00. Zbiórka w holu (Wejście Główne).
Zapisy: szkolarodzenia@wizk.pl

Szkoła rodzenia

Nie wybrałaś jeszcze Szkoły Rodzenia? Zapraszamy do udziału w zajęciach organizowanych przez Warszawski Instytut Zdrowia Kobiet. Organizujemy kursy intensywne (5 spotkań) oraz weekendowe (sobota-niedziela). Więcej informacji w zakładce Szkoła Rodzenia WIZK